Naši zákazníci

 
LeasePlan ČR, s.r.o.

Pro leasingovou společnost LeasePlan ČR, s.r.o, která se zabývá operativním leasingem automobilů, zajišťujeme údržbu a vývoj interního informačního systému pro vedení agendy. Vyvíjíme a upravujeme programy na platformě IBM i v programovacích jazycích ILE RPG, CL a SQL. Tiskové výstupy jsou realizovány v aplikaci Crystal Reports.

Od roku 2008 se podílíme na vývoji nové aplikační platformy CLIP, realizované v programovacím jazyce C# a zajišťujeme její integraci se stávajícími řešeními.

Součástí našich služeb je i správa sítě a uživatelská podpora aplikací na PC a pod systémem Lotus Notes.

Dále jsme společnost LeasePlan ČR vybavili novými LCD monitory značky BenQ.


Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s.

Pro Českomoravskou záruční a rozvojovou banku zajišťujeme podporu a další rozvoj modulu pro evidenci obchodů s cennými papíry (platforma IBM i, programovací jazyky ILE RPG, CL).

Dále pro banku vyvíjíme aplikaci sloužící ke zpracování dat pro Fond pojištění vkladů (PC aplikace, platforma .NET, programovací jazyk C#, WPF, MS SQL Server).


ZŠ s RVJ Bronzová 2027
Praha 13 - Lužiny
V roce 2009 jsme Základní škole s rozšířenou výukou jazyků Bronzová 2027 v Praze 13 - Lužinách vybavili počítačovou učebnu novými notebooky Acer Travelmate 7730.

... a mnoha dalším zákazníkům z řad občanů i firem jsme dodali desítky notebooků, PC, kapesních počítačů, monitorů a další výpočetní techniky. Tímto jim děkujeme za důvěru.


Certifikáty


© 2001 - 2019 ZONED s.r.o., kontakt zoned@zoned.cz